Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w skórze właściwej. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.

Dłonie przed i po zabiegu

Nasze dłonie po zimie są często bardzo przesuszone i podrażnione. Mróz i suche powietrze wpływają na ich stan. Dłonie podobnie jak nasza szyja określane są mianem metryki. Skóra pozbawiona podściółki tłuszczowej bezlitośnie pokazuje upływ czasu.

Wyszczuplanie z BYAS

RADIOFREKWENCJA to fale radiowe, które wytwarzają ciepło głęboko w skórze. Ta termiczna indukcja sprawia, że ściany komórek tłuszczowych stają się nieszczelne. Dzięki temu cząsteczki tłuszczu uwalniają się z komórek i mogą zostać usunięte z organizmu, a nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka i szyi i reszty ciała wyraźnie się zmniejsza. Jednocześnie ujędrnia skórę, ponieważ kolagenowe włókna zmieniają swoją strukturę i ulegają ściągnięciu. W ten sposób skóra staje się jędrniejsza.

 

Jednym z najnowocześniejszych osiągnięć służących do niwelowania zmarszczek jest metoda o nazwie radiofrekwencja. Jest to terapia polegająca na zastosowaniu fal radiowych, której celem jest delikatne wygładzenie zmarszczek bez operacji, a więc cięć skóry i znieczuleń. Stosuje się ją od kilku lat.

Od wieków ludzkość dążyła do znalezienia istoty wiecznej młodości. Faraonowie, Kleopatra...

Cudownie gładka prawie jedwabista promienna cera bez oznak starzenia.
Fontanna młodości ... prawda czy mit?
.