Zasada działania opiera się na zwyczajnych prawach z zakresu fizyki i mikrobiologii.
Jest to zabieg "elektroleczniczy" polegający na wprowadzeniu do tkanek przy pomocy prądu elektrycznego stałego jonów działających leczniczo, upiększająco i antystarzeniowo.

W tym zabiegu mogą być użyte dodatkowo preparaty kosmetyczne, które ulegają dysocjacji elektrolitycznej (proces rozpadu cząsteczek związków chemicznych na jony pod wpływem rozpuszczalnika).

Jonoforeza przeprowadzana przy pomocy sprzętu BYAS Face Lifter działa dwukierunkowo.

1) Oczyszcza naszą twarz z toksyn - program detoks. Przy pomocy prądu zmienia dodatnie ładunki (będące toksynami, stanami zapalnymi) na ujemne.
2) Wprowadza kwas hialuronowy o najwyższej czystości klinicznej do głębokich warstw skóry twarzy, szyi, czy dekoltu.

Jony po wniknięciu do skóry gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej w pobliżu powierzchownej sieci naczyń krwionośnych skąd zostają rozprowadzone z prądem krwi po ustroju.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • zmarszczki;
  • rozszerzone naczynia krwionośne;
  • trądzik różowaty;
  • trądzik pospolity;
  • zwiotczenie skóry;
  • zwiotczenie mięśni;
  • chęć zmiany owalu twarzy;
  • odwodniona skóra;
  • blizny.

Ponadto BYAS Face Lifter zawiera 2 inne funkcje, które oprócz, usuwania toksyn, "wtłaczania" kwasu hialuronowego (dogłębnego nawilżania skóry), przeprowadza elektrostymulację mięśni twarzy - ujędrnia mięśnie twarzy,modeluje tym samym jej owal, oraz spala podskórną warstwę tkanki tłuszczowej przy pomocy radiofrekwencji.

Referencje

Wypróbowałam już wiele diet, nic do tej pory nie pomogło i nie działało na dłuższą metę. Potem poznałam BYAS Body. Absolutne szaleństwo. Body Lifter funkcjonuje niesamowicie i jest bardzo prosty w użyciu. W pełni  polecam BYAS PERFECTION System!

Cosette Weyer
42 lata, Niemcy

Wydałem już tyle pieniędzy na proszki,tabletki, kapsułki, które nie działały. Mimo wszystko ważyłem ponad 130 kilogramów i miałem poważne problemy zdrowotne. Z Body Lifter moje życie nabrało właściwych obrotów. Znowu uprawiam sport i jestem szczęśliwy.

Carsten Szekeres
47 lat, Niemcy

Więcej...

Publikacje

Polecamy również zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod poniższymi adresami:

Skuteczny, tani i bezinwazyjny lifting w domowym zaciszu? To możliwe!

Jonofereza

Jak jedzenie wpływa na naszą osobowość