Dłonie przed i po zabiegu

Nasze dłonie po zimie są często bardzo przesuszone i podrażnione. Mróz i suche powietrze wpływają na ich stan. Dłonie podobnie jak nasza szyja określane są mianem metryki. Skóra pozbawiona podściółki tłuszczowej bezlitośnie pokazuje upływ czasu.

Detergenty, woda, wykonywana praca przyspieszająca proces starzenia. Zabiegi parafinowe, kremy są tylko ersatzem działającym na dany moment. Kondycja skóry dłonie jest nie do uratowania poprzez stosowanie zwykłych zabiegów. Ratunkiem jest mezoterapia lub BYAS. Face Lifter wspaniale sprawdza się w pielęgnacji dłoni. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się co najmniej 3-4 tygodni po jednorazowym zabiegu.

Referencje

Wypróbowałam już wiele diet, nic do tej pory nie pomogło i nie działało na dłuższą metę. Potem poznałam BYAS Body. Absolutne szaleństwo. Body Lifter funkcjonuje niesamowicie i jest bardzo prosty w użyciu. W pełni  polecam BYAS PERFECTION System!

Cosette Weyer
42 lata, Niemcy

Wydałem już tyle pieniędzy na proszki,tabletki, kapsułki, które nie działały. Mimo wszystko ważyłem ponad 130 kilogramów i miałem poważne problemy zdrowotne. Z Body Lifter moje życie nabrało właściwych obrotów. Znowu uprawiam sport i jestem szczęśliwy.

Carsten Szekeres
47 lat, Niemcy

Więcej...

Publikacje

Polecamy również zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod poniższymi adresami:

Skuteczny, tani i bezinwazyjny lifting w domowym zaciszu? To możliwe!

Jonofereza

Jak jedzenie wpływa na naszą osobowość