Misją BSC MOKOTÓW jest pomagać ludziom w osiągnięciu profesjonalnych rezultatów w naturalnym odmładzaniu skóry i kształtowaniu sylwetki w zaciszu domowym.

W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny jest dla nas bardzo istotny. Często decydujemy się na inwazyjne metody odmładzania czy kształtowania sylwetki, nie mając świadomości, że takie same efekty możemy osiągnąć w sposób naturalny i nieinwazyjny.

Nasza skóra zaczyna starzeć się już po 25 roku życia, ponieważ wtedy zmniejsza się też ilość produkowanego przez skórę hialuronu. Kwas hialuronowy to nasz naturalny polimer, który odpowiada za wiązanie wody w naszej skórze. Jest ona nam potrzebna, aby organizm się nie wysuszał i nie starzał. Skoro naturalnie zaczynamy go produkować coraz mniej to podstawowym zabezpieczeniem jest uzupełnianie jego ilości, co będzie miało przełożenie na zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny, czyli zachowanie młodości na dłużej.

BSC MOKOTÓW wprowadza na polski rynek mobilne urządzenia, które pozwalają bezinwazyjnie odmłodzić skórę. Prezentujemy idealną symbiozę natury (w postaci kwasu hialuronowego) i sprawdzonych, od lat stosowanych w specjalistycznych Klinikach, technologii (takich jak: jonoforeza, elektryczna stymulacja mięśni, radiofrekwencja i mikrowibracje). Ta innowacja pozwala nam w sposób prosty, bezinwazyjny i delikatny dla skóry uzupełnić kwas hialuronowy w zaciszu domowym.


Technologia MST

JONOFOREZA

Przy wykorzystaniu jonoforezy dostarczamy składniki serum BYAS jak np.kompleks kwasów hialuronowych i aminokwasów do wszystkich warstw skóry. Dzięki temu znacznie wzrasta zdolność tkanki łącznej do gromadzenia wilgoci i polepsza się produkcja kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej miękka i elastyczna. Małe zmarszczki zostają wygładzone, a głębokie wyraźnie zredukowane.

EMS

EMS (elektryczna stymulacja mięśni) stymuluje włókienka kurczliwe znajdujące się w komórkach mięśniowych, dzięki temu oprócz redukcji zmarszczek nasza twarz odzyskuje swój naturalny kształt. Ponadto mięśnie twarzy zostają wzmocnione, więc znacznie poprawia się napięcie skóry i jej elastyczność.

MIKROWIBRACJE

Urządzenie Face Lifter łączy metodę mikrowibracji zarówno z jonoforezą, jak i EMS (elektryczną stymulacją mięśni). Metoda mikrowibracji zastosowana w urządzeniu Face Lifter masuje skórę i dociera do wszystkich jej warstw. Dodatkowo poprawia się strukturalny skład tkanek.

FALE  RADIOFREKWENCYJNE

Radiofrekwencja to działanie termiczne, które jest wytwarzane w tkankach. Służy do wyeliminowania złogów tłuszczowych w okolicy ust, policzków i podbródka. Dzięki energii fal radiofrekwencyjnych wspomagany jest proces przemiany materii. Wytwarzane ciepło ma jeszcze jedno działanie. Kolagenowe włókna zmieniają swoją strukturę i ulegają ściągnięciu. W ten sposób skóra staje się jędrniejsza.