Wyszczuplanie z BYAS

RADIOFREKWENCJA to fale radiowe, które wytwarzają ciepło głęboko w skórze. Ta termiczna indukcja sprawia, że ściany komórek tłuszczowych stają się nieszczelne. Dzięki temu cząsteczki tłuszczu uwalniają się z komórek i mogą zostać usunięte z organizmu, a nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka i szyi i reszty ciała wyraźnie się zmniejsza. Jednocześnie ujędrnia skórę, ponieważ kolagenowe włókna zmieniają swoją strukturę i ulegają ściągnięciu. W ten sposób skóra staje się jędrniejsza.

Wyszczuplanie z BYAS

UWAGA! Teraz możesz przeprowadzić sobie taki zabieg w domu, na kanapie, relaksując się przy delikatnym ciepłym masażu. Wystarczy robić ten kilkunastominutowy zabieg co drugi dzień, a zobacz jakie możesz osiągnąć efekty.
Umów się do nas na testowy zabieg, a wszystko Ci wytłumaczymy.

 

Referencje

Wypróbowałam już wiele diet, nic do tej pory nie pomogło i nie działało na dłuższą metę. Potem poznałam BYAS Body. Absolutne szaleństwo. Body Lifter funkcjonuje niesamowicie i jest bardzo prosty w użyciu. W pełni  polecam BYAS PERFECTION System!

Cosette Weyer
42 lata, Niemcy

Wydałem już tyle pieniędzy na proszki,tabletki, kapsułki, które nie działały. Mimo wszystko ważyłem ponad 130 kilogramów i miałem poważne problemy zdrowotne. Z Body Lifter moje życie nabrało właściwych obrotów. Znowu uprawiam sport i jestem szczęśliwy.

Carsten Szekeres
47 lat, Niemcy

Więcej...

Publikacje

Polecamy również zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod poniższymi adresami:

Skuteczny, tani i bezinwazyjny lifting w domowym zaciszu? To możliwe!

Jonofereza

Jak jedzenie wpływa na naszą osobowość